Neirokorekcijas un attīstības programma TURUS Plus

Neirokorekcija TURUS PLUS ir prāta un ķermeņa treniņš ar fizisko vingrinājumu palīdzību. Tas ir treniņš domāts uzmanības, gribas, elastīguma, veiklības, efektivitātes un daudz kā cita attīstībai . Vingrinājumi ir vērsti uz jaunu neironu savienojumu, to kompleksu veidošanos sensoru līmenī, kas uzlabo visas smadzeņu funkcijas un veselību! Šī programma ir paredzēta, lai koriģētu un attīstītu garīgās spējas bērniem no 6 gadu vecuma un jebkura vecuma pieaugušajiem.

Tas ir ikdienas apmācība par uzmanību, atmiņu, runu, domāšanu, gribu, koordināciju, elpošanu, līdzsvaru, muskuļu tonusu, pašregulāciju un kontroli, izturību, invaliditāti, plānošanu, izturību pret stresu un raksturu! Tas, tāpat kā mācīšanās braukt ar velosipēdu, dod rezultātu mūžam!

TURUS — Ķermeņa vingrošanas spēju attīstība ir neiropsiholoģiskās psihomotorās attīstības programma. Programmas mērķis ir domāšanas, runas, uzmanības, atmiņas un citu garīgo funkciju attīstība.

PLUS ir psiholoģiskā atbalsta programma, kas palīdz radīt apstākļus maksimālai TURUS efektivitātei.

Kāda ir šī metode?
Pagājušā gadsimta 60. gados amerikāņu (G. Doman) un krievu zinātnieki (A.R. Luria) veica pētījumus neiropsiholoģijas jomā, pētīja smadzeņu struktūru darbību. Amerikā tika izstrādāta bērnu attīstības programma, kas balstīta uz smadzeņu struktūru sensorimotoru attīstības principiem (http://www.iahp.org). Krievijā neiropsiholoģiskā korekcija balstās uz A.R. Luria apmēram trīs smadzeņu bloki, LS mācīšana Tsvetkova par neiropsiholoģisko rehabilitāciju un par Ontogenesis aizvietošanas metodi, ko izstrādāja A.V. Semenovičs un B.A. Arhipovs. TURUS pamats ir sensoru korekcija, ko izstrādājusi Krievijas Medicīnas akadēmijas Psiholoģijas medicīnas akadēmijas (RMAPO) Bērnu psihiatrijas un psihoterapijas nodaļā profesors Yu.S. Ševčenko un Cand. psihols. Zinātne V.A. Korneeva (https://psy.su/mod_files/additions_1/fle_file_additions_1_6994.pdf).

Šāda neiropsiholoģiskā apmācība ir ideāli piemērota pirmsskolas vecuma bērniem, bet arī ļoti noderīga skolēniem un pieaugušajiem. Turus + nemāca lasīšanu un rakstīšanu, bet attīsta smadzeņu spēju kontrolēt aktivitāti, koncentrēt uzmanību, analizēt materiālus utt. Un šādā auglīgā augsnē jums ir jāizvēlas, ko mācīties tālāk!