Mēs esam koncentrējušies uz ekspertu komandu
bērnu attīstība un profesionāla palīdzība vecākiem attīstības un izglītības jautājumos.

Kopš 2005. gada mēs strādājam kā komanda.
un kopš 2009. gada mēs esam kā neatkarīgs centrs.

Mēs strādājam modernā
Bio-psiholoģiskā un sociālā pieeja veselībai un attīstībai.
Mums kā fiziskam stāvoklim ir svarīgi
garīgās spējas un to attīstība;
tā ir arī veselības psiholoģiskie komponenti,
piemēram: interese par dzīvi, motivācija,
atbalsts, prieks, komunikācija, emociju izpausme,
pašpārvalde

Ideja par centra izveidi notika 2008. gadā. 2010. gadā mēs izveidojām savu pirmo vasaras nometni un izlaidām pirmo TURUS! 2015.gadā mums bija karikatūras studija bērniem, vēlāk foto darbnīca un pilntiesīga filmu studija, kur bērni mācās ne tikai kontrolēt tehniku, bet arī apgūt drāmas, darbības, gaismas un skaņas pamatus.

Mēs aktīvi sadarbojamies ar dažām skolām un bērnudārziem, kā arī sniedzam psiholoģisku atbalstu, apmācību un atbalstu dažiem uzņēmumiem un organizācijām. Mēs piedalāmies labdarības un izglītojošā darbā.

Mēs esam atvērti sadarbībai un meklējam kolēģus — ekspertus!

Mūsu koncepcija ir metožu zinātniskā būtība, praktiskums, efektivitāte un veselība (garīgā, psiholoģiskā un fiziskā), godīgums, atvērtība un savstarpēja cieņa.

Ja jūs to pieņemsiet, tad jums tas patiks ar mums!

Mūsu centra galvenais uzdevums ir ģimenes un bērna kā indivīda attīstība.

Mūsu programmas ir vērstas uz:

attiecību veidošana, saziņa starp laulātajiem, \ t
vecāku un bērnu attiecību uzlabošana,
garīgo spēju attīstība — atmiņa, uzmanība, domāšana, izturība pret stresu un daudz kas cits, kas ir noderīga pieaugušajiem un īpaši bērniem,
bērnu radošā potenciāla attīstība
palīdzība bērnu personiskajā attīstībā (autonomija, pašizpratne,
mērķtiecība un daudz ko citu)

Mūsu pašreizējais darbs tagad ir TURUS-PLUS programma bērniem un pieaugušajiem. Tie ir ķermeņa vingrinājumi garīgās spējas attīstībai, kā arī psiholoģiskais atbalsts jums un jūsu bērnam programmā, kas dod efektīvus rezultātus.

Bērns attīstās sabiedrībā kādā vidē
un mūsu speciālisti palīdzēs jums padarīt šo vidi labvēlīgu, attīstošu un jūsu bērnam realizēt savas spējas sadarbībā, komandā, pašnoteikties, kļūt par personu.

Mūsu darba mērķis ir ne tikai iemācīt bērnam kaut ko darīt, jo prakse rāda, ka tā var darīt maz, ir svarīgi to realizēt arī dzīvē!

Mūsu darbs nav vērsts ne tikai uz zināšanu teorētisko aspektu, bet arī uz praktisko pielietojumu. Tāpēc mūsu programmās ir paredzēta īstenošana
zināšanas dzīvē, gūstot pieredzi.

Prasmju radīšana prasa daudz atkārtošanos, patstāvīgu darbu pēc teorijas un modeļa darbības. Bērniem un vecākiem ir iespēja apspriest patstāvīgu darbu, realizēt kļūdas un uzvaras, dalīties pieredzē. Mūsu uzdevums ir specifiskas izmaiņas dzīvē, komunikācijā, pētījumā, uzvedībā, radošumā …

Mēs piedāvājam korekcijas un attīstības programmas bērniem un pieaugušajiem. Programmā TURUS + Jūs varat attīstīt visu veidu uzmanību, pašpārvaldi, patvaļību, domāšanu, atmiņu un daudz ko citu