TURUS PLUS BĒRNIEM (neiropsiholoģiskā sensomotorā korekcija)

Ja jūs jautājat vecākiem, kāpēc viņi sūta bērnus tūkstoš vienā aplī, viņi atbildēs: jo mēs vēlamies vislabākos mūsu bērnus, mēs vēlamies, lai viņi attīstītos, būtu gudri un laimīgi.

Mēs piedāvājam kaut ko vairāk nekā loku, kas attīsta talantus vai noteiktas prasmes, mēs iesakām sākt ar galvas — mūsu svarīgākā datora — attīstību.

Kopš 2007. gada mēs esam bijuši iesaistīti bērnu un pieaugušo neirokorekcijā un attīstībā. Mēs mācām bērnus un vecākus sadarboties. 100% no tiem, kas pabeiguši programmu, apgalvo, ka viņu dzīve ir mainījusies un kļuvusi vieglāka un labāka, sākot ar bērna veselību un ģimenes attiecībām un beidzot ar skolas un ārpusskolas panākumiem. Mēs piedāvājam rezultātu, ka neviens aplis, ne mācība nevar piedāvāt — uzlabot veselību, attīstīt smadzeņu funkcijas un uzlabot vecāku un bērnu attiecības.

Kāpēc jums tas ir vajadzīgs?
Pirmkārt, mēs, kā vecāki, vēlamies, lai bērns būtu vesels, elastīgs un veikls, t.i. reti slims un bija vidēji sportisks. Otrkārt, bērns bija gudrs, t.i. ātri apguva materiālās un lietišķās zināšanas praksē. Treškārt, bērnam vismaz vienā lietā jābūt veiksmīgai vai talantīgai, un mēs kā vecāki varētu attīstīt šos talantus. Vēl viens ļoti svarīgs aspekts, ko es vēlētos attīstīt — tas ir viņa mērķa, motivācijas, paklausības un citu komunikācijas aspektu, kas neapšaubāmi būs noderīgi viņam nākotnē.

Kā jūs zināt, mēs attīstām bērnu, balstoties uz potenciālu, kas ir izveidojies dzimšanas laikā un pirmajā dzīves gadā vai divos dzīves gados. Visi loki un klases darbojas jau ar izveidoto bāzi. Mēs ierosinām attīstīt garīgus un citus mehānismus, uzlabojot visu smadzeņu koordinēto darbu, nevis tās atsevišķās daļas. Tātad jūsu bērns kļūst gudrāks, nevis tāpēc, ka viņš daudz zina un ir ļoti erudīts, bet tāpēc, ka viņš domā ātrāk un labāk, veselīgāk — jo viņš pats labāk kontrolē savu spēku, saprātīgāk, sportiskāk — jo viņš ir uzlabojis kustību koordināciju, vestibulārā aparāta darbu un daudz vairāk. Mūsu programma ļauj noņemt šķēršļus panākumiem un talantu atklāšanai.

TURUS PLUS IR:

  • Darbs, kura augļi ir glābti dzīvībai
  • Prāta, ķermeņa un personības kompleksa attīstība
  • Jaunas iespējas savu mērķu sasniegšanai
  • Papildu resursi atklāti paši par sevi
  • Spēja novērst hiperaktivitātes un uzmanības traucējumu diagnostiku.

Programma sastāv no četriem posmiem:
Sagatavošanas vai nulles posms (diagnostika, mērķu noteikšana, resursu meklēšana un motivācijas sanāksme — 4 sanāksmes).
Pirmais modulis ir enerģija (tonijas korekcija, elpošana, ķermeņa kartes, elastība, muskuļu stāvoklis uc). Aptuvenais ilgums 4 mēneši.
Otrais modulis ir uzmanība, kontrole un sarežģīta programmēšana (uzmanības, domāšanas, vestibulārā aparāta, izturības attīstība). Aptuvenais ilgums 3 mēneši.

Trešais modulis ir sarežģīta koordinācija un programmēšana, mērķu noteikšana un pašpārvalde (līdzsvara, reakcijas, patvaļības uc attīstība), aptuvenais ilgums ir 2 mēneši.

Diagnostika, kā arī visa sagatavošanas stadija sniedz lielu informāciju par jūsu bērnu, motivējošās sanāksmes nozīmē jūsu darbu ar mērķiem un resursiem, kuru rezultāti būs ļoti noderīgi un, iespējams, nozīmīgi citās jūsu dzīves jomās, pat ja jūs neaizietu uz programmu.

Programma un ikmēneša maksa ietver:
Viena treniņa sesija ar treneri katru nedēļu par pastāvīgu komplikāciju un progresu (divas akadēmiskās stundas).
Katra posma kopsavilkums (individuāla konsultācija).

Grupas sanāksmes katru mēnesi, lai atrisinātu pašreizējās grūtības un uzlabotu programmas efektivitāti. Kā arī vecāku apmācības semināri, pieredzes apmaiņas grupas un atbalsta grupas programmas īstenošanai. (3 akadēmiskās stundas)
Individuālā psiholoģiskā konsultācija reizi mēnesī (1 stunda), lai uzlabotu programmas efektivitāti.
Programma tiek veikta, ņemot vērā bērna un vecāka individuālās īpašības un spējas.
Rezultāts ir garantēts!

Pateicoties visiem šiem sarežģītajiem pasākumiem, jums, tāpat kā pārējiem 90%, kas sāka un pabeidza mūsu programmu, varēsim to pabeigt ar labiem vai pat lieliskiem rezultātiem. Programmas galvenie rezultāti galvenokārt ir bērna fiziskā un garīgā veselība, kā arī labākas attiecības ar bērnu un ģimeni!

Nodarbību varianti Ilgums Nodarbību garums Maksa mēnesī (4-5 treniņi) *
Klases 3-5 cilvēku grupā. (Reizi nedēļā)
2 ak. stundas
pēc vienošanās
180€
Individuālās nodarbības (1 reizi nedēļā)
2 ak. stundas
pēc vienošanās
240€
PLUS Psiholoģiskais atbalsts
Vecāku grupa (1 reizi mēnesī) 3 ak. stundas
Trešdiena no 18: 00-20: 00
iekļauta cenā
Individuāla konsultācija (reizi mēnesī) 50 min.
pēc vienošanās
iekļauta cenā

TURUS PLUS grupās ir
vairākas priekšrocības:

  • Lētāk.
  • Grupu darbs veicina konkurenci.
  • Grupu darbs dod lielāku spēku un atbalstu dalībniekiem.
  • Bērniem pašvērtējums kļūst objektīvāks, un vecāki iegūst jaunus veidus, kā sadarboties ar bērniem.
  • Grupas tiek apkopotas atbilstoši dalībnieku, gan fizisko, gan psiholoģisko saderību.

Bet ne katrs bērns ir noderīgs, lai strādātu grupā, un ne visi dalībnieki var strādāt grupā, bet, no otras puses, grupu darbs tiek parādīts un dod vislabākos rezultātus. Jūs varat uzzināt, kāda veida apmācība jums ir ieteicama pēc diagnozes.

Teksta autori: Vadims Levikins.

© Resursu centrs, 2019.
Jebkura materiāla izmantošana no šīs vietnes ir atļauta tikai ar autortiesību īpašnieka atļauju.
Pārkāpēji tiks saukti pie atbildības saskaņā ar Eiropas Savienības tiesību aktiem par autortiesību pārkāpumiem.